• Witaj w Domoz

  • Mój koszyk 0 produktów: 0,00 zł

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

Przedpłata konto bankowe

Płatność następuje na konto bankowe Domoz.pl, po zaksięgowaniu kwoty na koncie wysyłamy zamówiony towar. Nasz numer konta bankowego w banku Alior Bank: 57 2490 0005 0000 4600 6574 3478. Czas od zlecenia przelewu do wpłynięcia pieniędzy na nasz rachunek wynosi ok. 24 godziny, w przypadku gdy przelew jest realizowany z Alior Banku zaksięgowanie trwa ok. 5 minut.


Płatność poprzez system Przelewy24.pl 

Jest to szybki przelew bankowy realizowany przez firmę DialCom24 Sp. z o.o. operatora Przelewy24.pl. Jest to bardzo bezpieczny a zarazem najszybszy sposób płatności. Informacje o płatności otrzymujemy zaraz po wykonaniu przez Państwo przelewu i bezzwłocznie przystępujemy do realizacji zamówienia. Serwis Przelewy24.pl obsługuje wszystkie największe banki oraz wiele pomniejszych, pełna lista dostępna jest tutaj http://www.przelewy24.pl/cms,66,przelewy_karty_przekazy.htm Za skorzystanie z tej formy płatności NIE doliczamy żadnych dodatkowych opłat.


Gotówka za pobraniem 

W przypadku tej formy płatności pieniądze odbiera kurier lub pracownik Poczty Polskiej dostarczający towar do Państwa. Wybierając tą formę płatności do realizacji zamówienia przystępujemy bezzwłocznie.


Gotówka

Płatność gotówką możliwa jest tylko w przypadku odbioru osobistego zamówionych towarów. Po odbiór osobisty zapraszamy do siedziby Domoz.pl przy ulicy Mazowieckiej 72/86 w Toruniu.

 


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.