• Witaj w Domoz

  • Mój koszyk 0 produktów: 0,00 zł

Bezpieczeństwo zakupów

 

W Domoz.pl jesteśmy bardzo świadomi tematu bezpieczeństwa zakupów w Internecie. Chronimy dane naszych Klientów tak jak chronimy we współczesnym świecie nasze własne dane. Poniżej znajdują się działania, które podjęliśmy aby Wasze dane były bezpieczne.

 

1. Szyfrowane oraz certyfikowane połączenie SSL

SSL czyi Secure Socket Layer jest to sposób szyfrowania danych, to znaczy, że wszelkie dane wypełnianie w formularzach a następnie przesyłane do Domoz.pl są zaszyfrowane. Certyfikaty wydawane są przed podmioty do tego uprawnione. Domoz.pl posiada certyfikat wydany przez Unizeto Technologies SA, inni znani wystawcy certyfikatów to GeoTrust, Thawte, Comodo czy VeriSign.

 

2. GIODO

Domoz Sp. z.o.o  informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych.
Siedziba firmy to ul. Olęderska 16, 87-100 Toruń

Państwa dane są przetwarzane w celu wykonania procesu zakupowego na podstawie art.6 ust. 1 pkt  b  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO.

Państwa dane osobowe będą udostępnione podmiotom zewnętrznym, z którym Domoz Sp. z o.o. współpracuje w zakresie usługi dostarczenia towaru zakupionego przez Państwa.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny wynikający z Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych w siedzibie Domoz Sp. z o.o Toruń oraz do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,  prawo do uzyskania kopii danych i przenoszenia danych.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich wyżej wymienionych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do firmy Domoz w jego siedzibie lub skorzystać z dedykowanego w tej sprawie maila: krzysztof@domoz.pl

Mają  Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez administratora danych osobowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa przewidzianych dla ochrony danych osobowych.

 

3. Hashowanie haseł – Nie trzymamy haseł w formie jawnej!

W Domoz.pl nie trzymamy haseł w formie jawnej, tekstowej. To znaczy, że nikt w Domoz.pl nie zna Twojego hasła. Wszelkie hasła trzymane są w postaci zakodowanej/zahashowanej. W momencie rejestracji w Domoz.pl, oprócz szyfrowanego przesyłu danych, hasło zostaje zamienione w ciąg znaków np. f8b771a4c96e934cdsf66812e7543fff31a79674.  Tutaj przeczytasz więcej o metodzie hash, zwaną też funkcją skrótu http://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_skr%C3%B3tu. W przypadku gdy zapomnisz hasło, Domoz.pl wygeneruje Ci nowe, przejściowe hasło, które należy później zmienić na własne.

 

4. Transparentność i legalność

Domoz.pl należy do spółki Domoz Sp. z o.o., która jest legalnie działającą spółką prawa handlowego, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000415703, o kapitale zakładowym w wysokości 30.000,00 zł posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 8792667639.

Domoz.pl publikuje wszelkie informacje potrzebne do zawierania transakcji, wszelkie dane o firmie oraz wszystkie informacje pozwalające chronić prawa Klientów.

 

5. 14 dni na zwrot towaru

Domoz.pl działa zgodnie z prawem. Każdy Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość  w terminie 14 dni. Termin 14 dni liczy się od dnia wydania rzeczy, czyli od daty otrzymania towaru wysłanego przez Domoz.pl.

 

6.Ubezpieczenie przesyłek kurierskich

W Domoz.pl wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Nie ma zatem powodów do obaw w przypadku uszkodzenia przesyłki, Domoz.pl zwraca pieniądze lub wysyła nowy towar, a swoich praw dochodzimy od firmy kurierskiej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.